Menu Zamknij

Ekskluzywne usługi biznesowe

usługi biznesowe

Zdalni asystenci, concierge i wirtualny sekretariat to nieznane Ci dotychczas pojęcia? Są to ekskluzywne usługi biznesowe skierowane do ludzi, którzy chcą być efektywni, a jednocześnie cenią sobie odpoczynek. Dzięki nim możesz kupić swój czas!

Takie usługi polegają na outsourcing’u, czyli przekazywaniu niektórych zadań w przedsiębiorstwie osobom z zewnątrz. Concierge to profesja, która nie jest popularna w Polsce, chociaż w Europie znana jest już od średniowiecza. Jej nazwa wywodzi się od francuskiego określenia comte des cierges, czyli osoby opiekującej się świecami. Zajmowała się ona pilnowaniem zapalonych świec w pomieszczeniach. Później przez wiele lat była kojarzona z hotelarstwem. Jednak branża ta wyewoluowała poza hotele. Współcześnie jej znaczenie trochę się zmieniło, teraz concierge to prywatny asystent, który może pomagać nam w zarządzaniu całym naszym życiem. Dużą popularnością cieszy się już w USA i krajach najbardziej rozwiniętych biznesowo, gdzie managerowie mają świadomość wartości swojej pracy i przede wszystkim czasu. Jedyną barierą jest wyobraźnia!

„Lifestyle management”

Concierge to człowiek, który sprawia, że nierealne staje się osiągalne, a wszystkie możliwości są w zasięgu Twoich rąk. Jego rozpiętość zadań jest bardzo szeroka – można przydzielić mu rzeczy całkiem przyziemne, takie jak spacer z psem, czy rezerwacja stolika w restauracji, ale też niezmiernie trudne, jak zorganizowanie wycieczki na drugi koniec świata w niecałe dwa tygodnie. Rezerwacje biletów lotniczych, hoteli i opracowywanie planu podróży zabiera nam wiele cennego czasu. Nie ma sensu zaprzątać sobie tym głowy, skoro możemy to zlecić komuś, kto wykona zadanie naprawdę szybko i dobrze, niezależnie od tego czy jest to wyjazd rodzinny, czy służbowy. W ofercie usług biznesowych może znaleźć się także zapewnienie biletów na mecz piłki nożnej (nawet takich, które się już wyprzedały! ;)) oraz wyszukanie zajęć pozalekcyjnych dla Twoich dzieci z najlepszymi specjalistami i oczywiście transportem. Może znaleźć się tam wszystko, co jesteśmy w stanie oddelegować, nawet zadania specjalne (a także te potencjalnie niemożliwe ;)). Nad spokojnym snem klienta często pracuje cały sztab, a nie tylko jeden asystent. 

Wirtualny sekretariat

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do sekretariatu, jako pomieszczenia znajdującego się jak najbliżej przełożonego, z sekretarką zatrudnioną na etat. Jednak fizyczny wynajem lokalu często wiąże się z wysokimi opłatami i koniecznością zakupu wyposażenia. Wirtualny sekretariat, czyli kolejna z usług biznesowych, pozwala ograniczyć te koszty. Nie jest to tradycyjne biuro, gdyż wirtualna sekretarka działa, jak sama nazwa wskazuje, wirtualnie. Może ona zapewnić działanie Twojej firmy podczas Twojej nieobecności i utrzymać stały kontakt z klientami. W efekcie Ty zyskasz czas i pieniądze, a o to przecież chodzi.

Asystenci terenowi

Zewnętrzni pracownicy są w stanie pomagać Ci w organizacji codziennych spraw nie tylko telefonicznie lub przez Internet. Usługa asystentów terenowych to idealna propozycja, by nie musieć się zajmować staniem w kolejce na poczcie i w urzędzie, czy robieniem zakupów. W branży ekskluzywnych usług biznesowych bardzo ważna jest rozbudowana sieć kontaktów, by móc załatwić wszystko i wszędzie. Concierge może zlecić Twoje codzienne obowiązki osobie działającej w terenie.

„My zajmiemy się resztą!”

Concierge jest to osoba, która wyręczy Cię w wielu sprawach, pomoże w realizacji marzeń i da Ci pewność, że zadania będą wykonane na czas. Sztab profesjonalnych asystentek zapewni Ci odrobinę spokoju, bez utraty efektywności. Ekskluzywne usługi biznesowe są zdecydowanie usługami dla zabieganych. Możesz więc „kupić czas” i cieszyć się nim wraz z najbliższymi. Wszystko będzie dobrze zorganizowane i poukładane, a to na pewno poprawi Twoje samopoczucie i pozwoli się odstresować.

„Skup się na byciu produktywnym, a nie zajętym.” – Tim Ferriss

agencja wirtualnych asystentek

Sprawdź też...