Menu Zamknij

Opinie o współpracy z nami

Sprawdź jak współpracę z nami oceniają nasi dotychczasowi klienci.

Asystentka z VAssistance jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, którą charakteryzuje nie tylko profesjonalizm, ale również duży spokój oraz wysoka kultura osobista. Dzięki niej mogę skupić się na swoich działaniach. Wiem, że zadania, które jej przekażę, zostaną wykonane sprawnie i skrupulatnie, a także, że zadba ona o wszystkie powierzone jej obszary - łącznie ze wsparciem mnie w koordynacji i komunikacji ze strategicznym zespołem dyrektorów w naszym start-up'ie. Polecam!
Karolina Iracka
CEO movieOrbit PSA
Powierzyłam VAssistance tematy, na które nie miałam czasu. Mogłam liczyć na pomoc zarówno w zadaniach, które odbywały się cyklicznie, jak i tych, które dotyczyły spraw "na już". Dzięki zaangażowaniu asystentki udało nam się m.in. znaleźć super miejsce na firmowy wyjazd. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Magda Pytel
Magdalena Pytel
COO Transparent World Sp. z o.o.
Na agencję wirtualnych asystentek VAssistance trafiłam poszukując wsparcia przede wszystkim w zadaniach związanych z obsługą klienta. Rozpoczęcie współpracy było bardzo dobrą decyzją, dzięki której zaoszczędziliśmy sporo czasu i środków, rezygnując z pracownika etatowego. Co więcej, zawsze mogę liczyć na indywidualne podejście i profesjonalizm, a to wszystko w miłej atmosferze. 🙂
Budując profile mojej działalności w social mediach, postanowiłam skorzystać z pomocy agencji wirtualnych asystentek Vassistance. Pozwoliło mi to uwolnić się od presji tworzenia profesjonalnego i jednocześnie przyjaznego wizerunku, który chciałam osiągnąć, ale nie miałam na to czasu, ani pomysłu. Treści przygotowywane przez dziewczyny ciągle mnie zaskakują. Grafiki prezentują się bardzo estetycznie, ich pomysły są kreatywne i mam wrażenie, że nigdy się nie kończą 😉 Zespół bardzo dobrze się uzupełnia i błyskawicznie reaguje na moje potrzeby. Gorąco polecam.
Honorata Zawada
Apartamenty Ustka
Agencji wirtualnych asystentek VAssistance oddelegowałem cykliczne zadania związane z rozwojem mojej firmy. Każde z nich realizowane jest szybko i sprawnie. Dzięki naszej współpracy mogę skupić się na tym, co lubię robić najbardziej. 🙂 Cenię sobie także bardzo dobrą komunikację, elastyczność i zaangażowanie.
Bezpośrednia współpraca z VAssistance sprawiła, że odzyskałem wiele cennego czasu. Dzięki temu mogę zająć się rozwojem swojego biznesu. Przekazałem asystentce nadzór nad płatnościami wynagrodzeń zespołu oraz zlecenia przelewów za faktury. Wspiera mnie też w bieżących zadaniach oraz przeprowadzaniu researchów. Każde zlecenie jest realizowane z dużą dokładnością i w terminie. Doceniam także za pełne zaangażowanie i bardzo dobry kontakt.
Tom Potański
Tom Potański
DevsData
Agencji wirtualnych asystentek VAssistance powierzyłam dodawanie produktów na platformy sprzedażowe, a także przygotowywanie researchu i materiałów na bloga. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zarówno ze sprawności wykonywanych zadań, jak i dobrej komunikacji, co uważam za podstawę dobrego współdziałania. Cenię sobie również elastyczne podejście do mnie jako klienta - mogę korzystać z pakietu dostosowanego do moich potrzeb. Polecam serdecznie. 🙂
Z usług agencji VAssistance skorzystałem, aby uzyskać wsparcie w zadaniach związanych z wydaniem książki. Już wiem, że była to świetna decyzja. Research przeprowadzany jest bardzo sprawnie, dodatkowo mogę liczyć na pomocne rekomendacje. Polecam także ze względu na dobry kontakt z asystentką i szybką realizację zadań.
Wojciech Horzowski
Asystentka wspiera mnie głównie w tematach księgowych i kadrowych. Naszą współpracę cenię przede wszystkim za pełen profesjonalizm, a także bardzo dobry kontakt i komunikację. Zawsze mogę liczyć na jej inicjatywę i pomoc w bieżących projektach. Dzięki naszej współpracy mogę skoncentrować się na rzeczach, które mi dobrze wychodzą i się na nich znam, a inne deleguję mojej asystentce, która radzi sobie z nimi świetnie. Nie mam wątpliwości, że zlecone zadania będą zrealizowane rzetelnie i w terminie, dzięki świetnej organizacji pracy asystentki i zespołu agencji VAssistance.
Dzięki wirtualnej asystentce w moim życiu jest dużo mniej stresu. Nie prowadzę firmy, więc nie byłem pewien, czy zatrudnianie VA ma sens. Okazuje się, że asystentka jest bardzo pomocna w wielu różnych drobnych zadaniach, które mnie dotychczas przytłaczały. Delegując telefony, szukanie informacji w sieci i kupowanie biletów, mam więcej energii i czasu na pracę i co ważniejsze - rodzinę. No i ktoś w końcu się zajął moimi latami odkładanymi zadaniami, takimi jak porządkowanie listy książek! Mogę wysłać maila i wiem, że ktoś zajmuje się sprawą. Nie muszę sprawdzać, czy kontrolować. Wszystko się dzieje 'magicznie'. Znajomi dalej nie wiedzą jak znajduję na to wszystko czas.
Artur Piszek
Artur Piszek
Współpracę z VAassistance, którego głównodowodzącą jest Ela, polecam wszystkim przedsiębiorcom, którym tak jak mi zależy na rzetelności, odpowiedzialności i efektywności w realizacji założeń biznesowych. Moją asystentkę cenie za sprawną komunikację, ogromne zaangażowanie i bliską współpracę. Swoją wiedzę przekazuje zespołowi, którym doskonale zarządza. Przekłada się to na bardzo wysoką jakość realizowanych projektów. Wiem, że zlecając jej zadanie będzie ono zawsze wykonane starannie i na czas a ja uniknę niepotrzebnego stresu.
Doskonała organizacja i kontakt. Profesjonalizm asystentek potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Współpraca z agencją pozwoliła mi ograniczyć koszty w firmie, zwiększyć jakość i dzięki współpracy zyskałem czas, co jest chyba najistotniejsze.
Sekundowe naliczanie jak u operatorów komórkowych 😀 Zasięg lepszy niż w Playu 😀
Bardzo fajna, bliska współpraca. Cały zespół mocno przykłada się do każdego zadania i wyniki są bardzo pozytywne. Chętnie wysłuchują klienta i wprowadzają zmiany, żeby wszyscy byli zadowoleni. Polecam serdecznie.
Współpraca z Elą i zespołem VAssistance jest bardzo satysfakcjonująca. Właściwie czuwają nad tym, żebym to ja nie popełniał błędów i pilnował tego, co ważne. W sytuacjach, kiedy to ja zgłaszałem poprawki - od razu były wdrażane w życie i w następnych zadaniach współpraca przebiegała iteracyjnie lepiej. Czego można więcej wymagać jak nie ustawicznego postępu? Taki jest właśnie VAssistance - ciągle się rozwija i dąży do ideału.
W VAssistance bezpośredni kontakt mam z Elą, której przekazuje zadania jakie pojawiają się przy okazji rozwoju biznesu. Ela po otrzymaniu zadania wybiera odpowiednią osobę z zespołu, która zajmuje się jego wykonaniem. Jest to efektywnie działający system. Z rzeczy, które szczególnie mi się podobają: bezproblemowe wdrożenie indywidualnych rozwiązań wspomagających współpracę, otwartość na naukę, wykorzystanie oprogramowania do logowania czasu poświęconego na dane zadania, zachowanie odpowiednich standardów poufności.

VAssistance Zdalne Usługi Asystenckie
Świadczymy zdalne usługi asystenckie na najwyższym poziomie. Pomagamy zarówno zapracowanym przedsiębiorcom, freelancerom jak i specjalistom. Tworzymy zespół młodych, ambitnych osób, które pracują zdalnie na terenie całej Polski.

POLUB NAS NA FACEBOKU

MAMAO SP. Z O.O.
ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice

Sąd Rejonowy dla Katowic-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000708012, REGON 368953048, NIP 6762541200
Wysokość kapitału zakładowego: 5 000 ZŁ