Menu Zamknij

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na tyle ile potrzebujesz. Dostępne są pakiety 10h, 20h, 30h i więcej. Im większy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz za godzinę naszej pracy dla Ciebie.

Pakiet jest aktywny od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca. Jeśli rozpocząłeś z nami współpracę w połowie okresu rozliczeniowego i nie zdążysz wykorzystać godzin, zapłacisz tylko za czas faktycznie naliczony, pomnożony o ustaloną stawkę za godzinę.

Podczas pracy rejestrujemy czas za pomocą programu do mierzenia czasu. Rozpoczynając z nami współpracę otrzymasz dostęp do aktualnych raportów zawierających informacje o tym kto pracował nad Twoim projektem oraz ile czasu to zajęło.

Możesz też poprosić nas o wysyłanie cyklicznych raportów – czas na to przeznaczony policzymy jak każde inne zadanie.

Możesz zdecydować, czy w bieżącym okresie rozliczeniowym mamy kontynuować dla Ciebie pracę, czy zaczekać na rozpoczęcie kolejnego okresu rozliczeniowego. Jeśli zdecydujesz, że mamy kontynuować swoje zadania w bieżącym okresie rozliczeniowym, za przekroczone godziny zapłacisz tą samą stawkę za godzinę co w pakiecie.

Do kontaktu będziesz miał zawsze oddelegowaną jedną i tą samą osobę. To ona będzie przyjmowała zadania od Ciebie i je realizowała, bądź delegowała innym osobom z zespołu.

Zawsze jest wyznaczona druga osoba na zastępstwo, która przejmie bieżące i cykliczne zadania na okres nieobecności Twojej Wirtualnej Asystentki.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci pomóc, ale w pierwszej kolejności realizujemy zadania, które zostały nam zlecone wcześniej. 

Niestety, w tym temacie nie pomożemy. Nie świadczymy usług telemarketingowych.

Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony i możesz ją wypowiedzieć w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Bardzo lubimy rozmawiać z klientami telefonicznie czy przez videokonferencję, ale ten czas jest również wliczany w czas naszej pracy.

Zwykle klienci zlecają nam zadania mailem lub z użyciem Trello/Asany.

Ważne są dla nas zrozumiałe i proste instrukcje. 

Aby nasza praca była najbardziej efektywna, najlepiej zlecać nam zadania w piątki, byśmy mogli zaplanować sobie kolejny tydzień pracy.

Zwykle doradzamy nagranie wideo z instrukcją. Jeśli nawet zrezygnujesz ze współpracy z nami, będziesz miał gotową instrukcję dla kolejnej asystentki.

W pierwszej kolejności przygotuj sobie listę zadań, które chcesz nam oddelegować.

Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Po ustaleniu warunków współpracy, otrzymasz od nas umowę i klauzulę poufności. Po odesłaniu jej skanem, uruchomimy Ci wszystkie niezbędne dostępy i możesz zacząć delegować nam zadania.

Tak, jest to możliwe. Jeśli nie jesteś do końca pewien w jaki sposób możemy Cię wesprzeć w działaniach, umów się na bezpłatną konsultację. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jeśli będziesz chciał sprawdzić jakość naszych usług, umożliwiamy też skorzystanie z pakietu próbnego – 5h naszej pracy w cenie 200 zł netto. Pakiet ten wystarczy na realizację 2-3 prostych zadań, jest płatny przez klienta z góry oraz nie wymaga podpisania umowy.

agencja wirtualnych asystentek

Świadczymy zdalne usługi asystenckie na najwyższym poziomie. Pomagamy zarówno zapracowanym przedsiębiorcom, freelancerom jak i specjalistom. Tworzymy zespół młodych, ambitnych osób, które pracują zdalnie na terenie całej Polski.

POLUB NAS NA FACEBOKU