Menu Zamknij

Cennik wirtualnej asystentki – sprawdź ile kosztuje godzina Twojego spokoju

wirtualna asystentka cennik

Ile kosztuje godzina pracy wirtualnej asystentki? Cennik wirtualnej asystentki jest podobny w większości agencji. Wynosi od 70 zł do 200 zł za godzinę. Cena zależy od rodzaju usług, jakich potrzebujesz. Niektórzy uważają, że to dużo, jednak wystarczy policzyć rzeczywiste koszty zatrudnienia pracownika i staje się jasne, że to cena Twojego spokoju. Sprawdź, ile możesz stracić, myśląc, że oszczędzasz. W treści zobaczysz case study.

W jakich kierunkach specjalizują się wirtualni asystenci?

specjalizacje wirtualnych asystentek

Wirtualne asystentki (eng. Virtual Assistants), znane również jako WA, są niezastąpionym wsparciem w wykonywaniu różnych zadań biznesowych. Co jednak sprawia, że popularność tego zawodu rośnie i obecnie korzystają z ich usług tysiące firm na całym świecie? Wirtualne asystentki specjalizują się w różnych dziedzinach, co pozwala im doskonale dopasować się do potrzeb wielu branż i profesji.

Aplikacje do mierzenia czasu pracy

aplikacje do mierzenia czasu

Obecnie coraz więcej osób pracuje w zespołach zdalnych. W takiej sytuacji istotne okazuje się monitorowanie czasu, który poświęcamy na wykonywanie konkretnych projektów lub nawet pojedynczych zadań. Efektywne zarządzanie czasem to niewątpliwie jeden z kluczowych czynników sukcesu. Nie chodzi tutaj jedynie o zwykłe patrzenie na zegarek, ale o dokładne zapisywanie i kontrolowanie poszczególnych działań – tzw. time tracking.

Narzędzia do zarządzania zadaniami

Narzędzia do zarządzania zadaniami

Praca w zespołach zdalnych wymaga dobrej organizacji i planowania. Dzięki temu można sprawnie realizować zadania oraz w terminie wywiązywać się z wszelkiego rodzaju zobowiązań zawodowych czy uczestniczyć w ciekawych przedsięwzięciach. Obecnie istnieje wiele narzędzi, które pomagają zorganizować naszą pracę i ustalić priorytety – zarówno te krótko, jak i długoterminowe.

Audiobooki biznesowe warte słuchania

audiobooki biznesowe

Uwielbiamy papierowe wersje książek. Czasami zdarza się jednak, że przy natłoku obowiązków ciężko jest wygospodarować nam wolną chwilę, aby przeczytać coś ciekawego. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą… audiobooki! Bez względu na to czy prowadzisz auto, sprzątasz, ćwiczysz – nie musisz rezygnować z żadnego z tych zajęć. Potrzebujesz jedynie uruchomić interesującą cię pozycję z poziomu aplikacji, komputera czy telefonu i wysłuchać, co ma do przekazania lektor.

Co zrobić, kiedy masz 15 minut na naukę w ciągu dnia

Kilkanaście minut dziennie – wydaje się, że to mało czasu. Nic bardziej mylnego. Obecnie każda wolna chwila wykorzystana w sposób produktywny jest na wagę złota. Jesteś zabiegany, poświęcasz na rozwój firmy lub ważnego projektu cały swój wolny czas? Z pewnością ciężko wygospodarować Ci dłuższy moment na naukę. Nie musisz załamywać rąk. Nawet w kwadrans można nabyć wiele nowych umiejętności, które pomogą nam w rozwoju.

Podcasty biznesowe warte słuchania

podcasty biznesowe

Podcasty posiadają wiele zalet – m.in. doskonale sprawdzają się podczas wykonywania innych czynności. Możesz w tym czasie ćwiczyć, gotować, leżeć, siedzieć przed komputerem, iść na spacer z psem, prowadzić auto – możliwości jest mnóstwo! Poniżej przedstawiamy listę, którą poleca zespół VAssistance. Są to podcasty biznesowe cenionych w branży autorów, których audycje to must have dla osób prowadzących własny biznes.