CEO firm IT to osoby, które stoją przed wieloma wyzwaniami. Muszą zarządzać zespołami złożonymi z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, odpowiadać za rozwój i wprowadzanie nowych produktów i usług. Dbają o relacje z klientami i partnerami biznesowymi. To może być bardzo stresujące i prowadzić do wypalenia zawodowego. Jest jednak rozwiązanie.
Ile kosztuje godzina pracy wirtualnej asystentki? Cennik wirtualnej asystentki jest podobny w większości agencji. Wynosi od 70 zł do 200 zł za godzinę. Cena zależy od rodzaju usług, jakich potrzebujesz. Niektórzy uważają, że to dużo, jednak wystarczy policzyć rzeczywiste koszty zatrudnienia pracownika i staje się jasne, że to cena Twojego spokoju. Sprawdź, ile możesz stracić, myśląc, że oszczędzasz. W treści zobaczysz case study.
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma wkracza w nową fazę rozwoju. W odpowiedzi na szybko zmieniające się warunki rynkowe i potrzeby naszych klientów postanowiliśmy przeprowadzić rebranding logo VAssistance.
W tym case study zobaczysz, jak 10 godzin pracy wirtualnego asystenta usprawnia procesy w firmie RorohikoHouse. Jakie zadania wykonuje wirtualny asystent i w jaki sposób jego praca zwiększa produktywność zespołu. Sprawdź, jak działania wirtualnej asysty wpływają na jakość obsługi kadrowo-księgowej w firmie.
Wirtualne asystentki (eng. Virtual Assistants), znane również jako WA, są niezastąpionym wsparciem w wykonywaniu różnych zadań biznesowych. Co jednak sprawia, że popularność tego zawodu rośnie i obecnie korzystają z ich usług tysiące firm na całym świecie? Wirtualne asystentki specjalizują się w różnych dziedzinach, co pozwala im doskonale dopasować się do potrzeb wielu branż i profesji.
Obecnie coraz więcej osób pracuje w zespołach zdalnych. W takiej sytuacji istotne okazuje się monitorowanie czasu, który poświęcamy na wykonywanie konkretnych projektów lub nawet pojedynczych zadań. Efektywne zarządzanie czasem to niewątpliwie jeden z kluczowych czynników sukcesu. Nie chodzi tutaj jedynie o zwykłe patrzenie na zegarek, ale o dokładne zapisywanie i kontrolowanie poszczególnych działań – tzw. time tracking.
Praca w zespołach zdalnych wymaga dobrej organizacji i planowania. Dzięki temu można sprawnie realizować zadania oraz w terminie wywiązywać się z wszelkiego rodzaju zobowiązań zawodowych czy uczestniczyć w ciekawych przedsięwzięciach. Obecnie istnieje wiele narzędzi, które pomagają zorganizować naszą pracę i ustalić priorytety – zarówno te krótko, jak i długoterminowe.
Uwielbiamy papierowe wersje książek. Czasami zdarza się jednak, że przy natłoku obowiązków ciężko jest wygospodarować nam wolną chwilę, aby przeczytać coś ciekawego. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą… audiobooki! Bez względu na to czy prowadzisz auto, sprzątasz, ćwiczysz – nie musisz rezygnować z żadnego z tych zajęć. Potrzebujesz jedynie uruchomić interesującą cię pozycję z poziomu aplikacji, komputera czy telefonu i wysłuchać, co ma do przekazania lektor.
Kilkanaście minut dziennie – wydaje się, że to mało czasu. Nic bardziej mylnego. Obecnie każda wolna chwila wykorzystana w sposób produktywny jest na wagę złota. Jesteś zabiegany, poświęcasz na rozwój firmy lub ważnego projektu cały swój wolny czas? Z pewnością ciężko wygospodarować Ci dłuższy moment na naukę. Nie musisz załamywać rąk. Nawet w kwadrans można nabyć wiele nowych umiejętności, które pomogą nam w rozwoju.
Podcasty posiadają wiele zalet – m.in. doskonale sprawdzają się podczas wykonywania innych czynności. Możesz w tym czasie ćwiczyć, gotować, leżeć, siedzieć przed komputerem, iść na spacer z psem, prowadzić auto – możliwości jest mnóstwo! Poniżej przedstawiamy listę, którą poleca zespół VAssistance. Są to podcasty biznesowe cenionych w branży autorów, których audycje to must have dla osób prowadzących własny biznes.