Menu Zamknij

Zmieniamy się dla Was: VAssistance ma nowe logo

Nowe logo VAssistance

Drodzy Klienci,

z przyjemnością informujemy, że nasza firma wkracza w nową fazę rozwoju. W odpowiedzi na szybko zmieniające się warunki rynkowe i potrzeby naszych klientów postanowiliśmy przeprowadzić rebranding logo VAssistance.

Naszym celem jest zapewnienie jeszcze lepszego dopasowania naszych usług do współczesnych oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu naszych wysokich standardów. W ramach tego procesu szczególną uwagę poświęciliśmy zbudowaniu zespołu wirtualnych asystentów i asystentek o wysokich kompetencjach i umiejętnościach komunikacyjnych. Dzięki ich nieocenionej pracy przez ostatnie lata mogliśmy zaoferować Wam wyjątkowe wsparcie i efektywność w realizowaniu zlecanych nam zadań.

W odpowiedzi na Wasze cenne sugestie chcemy zapewnić jeszcze bardziej spersonalizowaną i skuteczną obsługę.
Nasz rebranding to nie tylko zmiana wizualna. Wierzymy, że nowy wizerunek naszej firmy lepiej odzwierciedla naszą misję bycia na bieżąco wśród pojawiających się na rynku nowości i innowacji, jednocześnie utrzymując bliskie relacje z Wami – naszymi klientami.

Chcielibyśmy podziękować Wam za dotychczasowe zaufanie. Jesteśmy przekonani, że te zmiany pozwolą nam lepiej służyć Waszym potrzebom i przyczynią się do dalszego rozwoju naszych wzajemnych relacji.

Z niecierpliwością oczekujemy na nowe współprace i jesteśmy gotowi odpowiadać na wszelkie pytania lub wątpliwości związane z naszym nowym wizerunkiem. 🙂

Z wirtualnymi pozdrowieniami,

Elżbieta Zielińska, CEO

Sprawdź też...