Menu Zamknij

Cześć!

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że zainteresowała Cię praca w naszym zespole! Super. 🙂 

Kilka słów o nas

Jako agencja wirtualnych asystentek działamy na rynku od 5 lat. Na co dzień wspieramy naszych klientów głównie w zadaniach administracyjnych, księgowo-kadrowych marketingowych, związanych z obsługą social mediów czy osobistego concierge.
Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, ukierunkowanym na stały rozwój. Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom w odzyskaniu ich wolnego czasu. Jedni przeznaczają go na odpoczynek i czas dla rodziny, inni mogą dzięki temu skupić się na szybszym rozwoju swoich biznesów.

Jeśli – tak jak my – kochasz pracę zdalną i czujesz, że to jest to, co chcesz robić w życiu – jesteś już jedną nogą w naszym zespole. 🙂

Nie szukamy osób, które „chcą sobie dorobić”. Zależy nam na zespole, który będzie oddany swojej pracy i będzie czuł się odpowiedzialny za powierzone obowiązki. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i tego samego będziemy oczekiwać od Ciebie.

Obecnie poszukujemy idealnej kandydatki/kandydata na poniższe stanowiska:

agencja wirtualnych asystentek

VAssistance Zdalne Usługi Asystenckie
Świadczymy zdalne usługi asystenckie na najwyższym poziomie. Pomagamy zarówno zapracowanym przedsiębiorcom, freelancerom jak i specjalistom. Tworzymy zespół młodych, ambitnych osób, które pracują zdalnie na terenie całej Polski.

POLUB NAS NA FACEBOKU